dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Plewiska

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

599 000 zł800 m² 748,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta mpzp w miejscowości Plewiska. Miejscowy plan umożliwia zabudowę mieszkalno-usługową. Możliwość wybudowania np. warsztatu wraz z domem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

1 590 000 zł166 m² 9 578,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy na sprzedaż bardzo klimatyczny i funkcjonalny dom z zabudowie bliźniaczej położony w Plewiskach na osiedlu Zielarskim. Dom może pełnić funkcje zarówno mieszkalną jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

925 000 zł94 m² 9 788,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

> extra cena! 9788/mkw! Polecamy na sprzedaż nową ofertę 1 domu w zabudowie bliźniaczej [ 2 lokale mieszkalne] położonego w cichej i spokojnej części Plewisk na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66 m znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Plewiska,wielkopolskie

1 099 999 zł102 m² 10 742,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Polecamy na sprzedaż [ gotowy] kompaktowy, parterowy segment bliźniaka [lokal mieszkalny] , położony na cichym i kameralnym osiedlu w Plewiskach. Lokal o powierzchni użytkowej 102,4 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kminkowa

Plewiska,wielkopolskie

435 000 zł41 m² 10 609,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuje do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy.gdzie jest miejsce w, którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną. Jako właściciel, mam zaszczyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

24 786 €6 885 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. 6 885 m2 zlokalizowany na południowy zachód od centrum Poznania, w Plewiskach. Dodatkowo możliwość wynajęcia i adaptacji pow. biurowej do własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawna

Plewiska,wielkopolskie

755 000 zł94 m² 8 074,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

3 500 zł95 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem skrajny segment szeregowca z dużym ogródkiem w Plewiskach. Mieszkanie o pow. ok. 95 m2 składa się z 2 poziomów, na pierwszym: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Plewiskach, o powierzchni 48 m2. Mieszkanie składa się z: otwartego pokoju z wyjściem na balkon, sypialni, łazienki, kuchni, przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

739 000 zł73 m² 10 123,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kraft-Park Twój biznes we właściwym miejscu!. Kraft-Park to nowoczesny kompleks handlowo-usługowo-biurowy, zaprojektowany z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

NA wynajem 2 pokoje Z balkonem - ul. Fabianowska 84, plewiska 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, pow. 35 m2, na I piętrze budynku położonego na kameralnym osiedlu szeregowców przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 353,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu świetna lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plewiska,wielkopolskie

480 000 zł44 m² 10 984 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 43,7 m2, 2 pokoje, ogródek, plewiska k. Poznania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 43,7 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesienna

Plewiska,wielkopolskie

1 200 000 zł102 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, komfortowego bliźniaka czterorodzinnego położonego na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Plewiskach przy ulicy Jesiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Plewiska,wielkopolskie

870 000 zł91 m² 9 539,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Plewiskach przy ul. Skrytej! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Plewiska,wielkopolskie

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Zapraszamy do obejrzenia pięknego, gotowego do zamieszkania domu wolnostojącego w doskonałej lokalizacji jaką są Plewiska. Na całkowicie ogrodzonej działce wielkości 507 m2 na której znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

695 000 zł69 m² 10 072,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż w pełni umeblowane, przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 69m2 w Plewiskach na ul. Tęczowej 22c pod Poznaniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plewiska,wielkopolskie

429 000 zł35 m² 12 166,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w Plewiskach przy ulicy Miętowej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szkolna

Plewiska,wielkopolskie

839 000 zł72 m² 11 610,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Zapraszam do wprowadzenia się do pięknego domu zlokalizowanego w podpoznańskich Plewiskach przy Ul. Szkolnej. Prowizję biura pokrywa Sprzedający. Sam dom ma powierzchnię 72,26 m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

789 000 zł69 m² 11 434,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszamy do zapoznania się z niezwykłą ofertą sprzedaży urokliwego mieszkania zlokalizowanego w Plewiskach przy ul. Fabianowskiej 12. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Przewozowa

Plewiska,wielkopolskie

1 660 000 zł3 320 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam do sprzedaży działkę o pow. 3320m2 w miejscowości Plewiska przy ul. Przewozowej. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i ma oznaczenie mn/u.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Przewozowa

Plewiska,wielkopolskie

1 660 000 zł3 320 m² 500 zł/m²

 

 

 

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stawna

Plewiska,wielkopolskie

775 000 zł74 m² 10 402,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

915 000 zł108 m² 8 464,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! Polecamy na sprzedaż ładne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe położone w atrakcyjnej, cichej i spokojnej części Plewisk - przy. ul. Fabianowskiej w 4 rodzinnej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

739 000 zł72 m² 10 263,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-