dowolna

Domy Plewiska – Oferty sprzedaży i najmu domów w Wielkopolsce

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zimowa

Plewiska,wielkopolskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości do własnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam słoneczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Plewiska,wielkopolskie

1 650 000 zł184 m² 8 962,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Elegancki skrajny segment szeregowca, o powierzchni 184,1 m2 , Plewiska (gmina Komorniki). Rozkład pomieszczeń: parter: duży salon z kominkiem i wyjściem na ogród, kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

789 000 zł62 m² 12 725,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:95 m²

Rezerwacja Jeśli szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność mieszkania z komfortem domu i własnym ogródkiem ta oferta jest dla Ciebie. Szeregowiec o łącznej powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Plewiska,wielkopolskie

1 649 000 zł250 m² 6 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Szukasz domu, który ma wszystko? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w Plewiskach Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji w Plewiskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta prywatna => bez pośredników i bez prowizji! Przytulny i funkcjonalny nowy segment z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części Poznania - Junikowo [główne atuty:] -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Plewiska,wielkopolskie

899 999 zł94 m² 9 523,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

> promocja jesienna /9500 mkw! Polecamy na sprzedaż nową ofertę 1 domu w zabudowie bliźniaczej [ 2 lokale mieszkalne] położonego w cichej i spokojnej części Plewisk na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dojazd

Plewiska,wielkopolskie

790 000 zł80 m² 9 922,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na dzień otwarty w czwartek 29.01.2026 w godzinach 15:00-18:00. Okazanie wyłącznie po uprzedniej rezerwacji telefonicznej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Prezentowana oferta jest ofertą prywatną / bez pośredników i bez prowizji! Przytulny i funkcjonalny dom z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części Poznania [główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strażewicza

Plewiska,wielkopolskie

869 000 zł98 m² 8 849,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarna Droga

Plewiska,wielkopolskie

899 000 zł89 m² 10 107,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Nowoczesny szeregowiec z ogrodem Plewiska, ul. Czarna Droga Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, dwupoziomowy szeregowiec o powierzchni 88,94 m , położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miodowa

Plewiska,wielkopolskie

1 790 000 zł264 m² 6 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu znajdującego się w Plewiskach koło Poznania. Niespełna 20 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Plewiska,wielkopolskie

1 299 000 zł136 m² 9 562,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Rezerwacja Szanowni klienci, ze względu na rezerwację nieruchomości musimy odwołać dzień otwarty planowany w sobotę 17.01.2026 w godzinach 11:00-14:00. Komfortowy dom w Plewiskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strażewicza

Plewiska,wielkopolskie

869 000 zł98 m² 8 849,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Plewiska,wielkopolskie

1 780 000 zł264 m² 6 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Opis Tobis Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Wyjątkowy dom! Dostępny od zaraz. Powierzchnia całkowita domu: 264 m Powierzchnia działki: 576 m Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Plewiska,wielkopolskie

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

1 799 000 zł170 m² 10 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:793 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący 170 m z ogrodem- plewiska - powierzchnia domu: 170 m - działka: 793 m - garaż w bryle budynku Układ pomieszczeń Parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

1 799 000 zł170 m² 10 582,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:793 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący 170 m z ogrodem- plewiska - powierzchnia domu: 170 m - działka: 793 m - garaż w bryle budynku Układ pomieszczeń Parter: salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strażewicza

Plewiska,wielkopolskie

899 000 zł98 m² 9 154,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Prezentowana oferta jest ofertą prywatną / bez pośredników i bez prowizji! Dostępność: od zaraz Przytulny i funkcjonalny dom z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strażewicza

Plewiska,wielkopolskie

949 000 zł98 m² 9 663,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Plewiska,wielkopolskie

1 100 000 zł102 m² 10 784,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, komfortowego bliźniaka czterorodzinnego położonego na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Plewiskach przy ulicy Jesiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zimowa

Plewiska,wielkopolskie

999 000 zł116 m² 8 589,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

R e Z E R W A C J A Zamieszkaj przy najnowszej, najładniejszej i najbardziej zielonej ulicy w Plewiskach. Polecam na sprzedaż klimatyzowany, pięciopokojowy[+1] dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grunwaldzka

Plewiska,wielkopolskie

1 099 999 zł102 m² 10 742,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Polecamy na sprzedaż [ gotowy] kompaktowy, parterowy segment bliźniaka [lokal mieszkalny] , położony na cichym i kameralnym osiedlu w Plewiskach. Lokal o powierzchni użytkowej 102,4 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Pogodne

Plewiska,wielkopolskie

1 250 000 zł133 m² 9 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przestronny skrajny szereg w Plewiskach na osiedlu Pogodnym. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) z większym ogrodem i doskonałym doświetleniem wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Wyjątkowe domy 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu doskonała lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

1 590 000 zł166 m² 9 578,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecamy na sprzedaż bardzo klimatyczny i funkcjonalny dom z zabudowie bliźniaczej położony w Plewiskach na osiedlu Zielarskim. Dom może pełnić funkcje zarówno mieszkalną jak również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

925 000 zł94 m² 9 788,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

> extra cena! 9788/mkw! Polecamy na sprzedaż nową ofertę 1 domu w zabudowie bliźniaczej [ 2 lokale mieszkalne] położonego w cichej i spokojnej części Plewisk na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Plewiska,wielkopolskie

1 099 999 zł102 m² 10 742,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:505 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

3 500 zł95 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem skrajny segment szeregowca z dużym ogródkiem w Plewiskach. Mieszkanie o pow. ok. 95 m2 składa się z 2 poziomów, na pierwszym: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesienna

Plewiska,wielkopolskie

1 200 000 zł102 m² 11 764,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Plewiska,wielkopolskie

870 000 zł91 m² 9 539,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:798 m²

Rezerwacja! Oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego w Plewiskach przy ul. Skrytej! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Plewiska,wielkopolskie

1 200 000 zł175 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Zapraszamy do obejrzenia pięknego, gotowego do zamieszkania domu wolnostojącego w doskonałej lokalizacji jaką są Plewiska. Na całkowicie ogrodzonej działce wielkości 507 m2 na której znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szkolna

Plewiska,wielkopolskie

839 000 zł72 m² 11 610,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:243 m²

Zapraszam do wprowadzenia się do pięknego domu zlokalizowanego w podpoznańskich Plewiskach przy Ul. Szkolnej. Prowizję biura pokrywa Sprzedający. Sam dom ma powierzchnię 72,26 m2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stawna

Plewiska,wielkopolskie

775 000 zł74 m² 10 402,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stawna

Plewiska,wielkopolskie

799 000 zł74 m² 10 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł82 m² 10 354 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:172 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stawna

Plewiska,wielkopolskie

829 000 zł74 m² 11 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Plewiska,wielkopolskie

899 000 zł94 m² 9 589,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poszukujesz domu z ogrodem na obrzeżach miasta? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych, którzy pragną harmonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stawna

Plewiska,wielkopolskie

845 000 zł74 m² 11 342,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4