dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Plewiska

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

3 500 zł95 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem skrajny segment szeregowca z dużym ogródkiem w Plewiskach. Mieszkanie o pow. ok. 95 m2 składa się z 2 poziomów, na pierwszym: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

479 000 zł43 m² 11 257,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Pierwsze mieszkanie? A może bezpieczna inwestycja? Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem komfort i przytulny klimat w jednym! Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szałwiowa

Plewiska,wielkopolskie

2 500 zł54 m² 45,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę wynajmu komfortowego, 2-pokojowego mieszkania położonego w Plewiska przy ul. Szałwiowej. Kameralna zabudowa - w klatce znajdują się jedynie dwa mieszkania (jedno na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

699 999 zł2 842 m² 246,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż działkę inwestycyjną z przeznaczeniem zabudowy usługowej oraz obiektów produkcyjnych, składów i magazynów zlokalizowaną w Plewiskach, gmina Komorniki, rejon ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

579 000 zł50 m² 11 649,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja Jeśli szukasz miejsca z charakterem i wyjątkową atmosferą to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. To twoje przyszłe M. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową dwupokojową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

489 000 zł43 m² 11 492,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Plewiska,wielkopolskie

1 549 000 zł250 m² 6 196 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Szukasz domu, który ma wszystko? Poznaj tę wyjątkową nieruchomość w Plewiskach Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący, położony w spokojnej i cenionej lokalizacji w Plewiskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

2 500 zł45 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 500 zł

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu o powierzchni 45 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plewiska,wielkopolskie

475 000 zł47 m² 10 127,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 46,9 m2, 2 pokoje, plewiska k. Poznania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 46,9 m2, położonego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zimowa

Plewiska,wielkopolskie

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szukasz rodzinnej nieruchomości do własnej aranżacji? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Gorąco polecam słoneczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Plewiska,wielkopolskie

1 650 000 zł184 m² 8 962,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Elegancki skrajny segment szeregowca, o powierzchni 184,1 m2 , Plewiska (gmina Komorniki). Rozkład pomieszczeń: parter: duży salon z kominkiem i wyjściem na ogród, kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

489 000 zł43 m² 11 492,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Plewiska,wielkopolskie

528 000 zł51 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem - Plewiska, ul. Koperkowa 23 Lokalizacja: plewiska, gmina Komorniki, ul. Koperkowa 23 -powierzchnia: 51,20 m -piętro: 1 -rok budowy: 2001 -miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

789 000 zł62 m² 12 725,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:95 m²

Rezerwacja Jeśli szukasz miejsca, które łączy funkcjonalność mieszkania z komfortem domu i własnym ogródkiem ta oferta jest dla Ciebie. Szeregowiec o łącznej powierzchni ok. 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Plewiska,wielkopolskie

1 649 000 zł250 m² 6 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Plewiska,wielkopolskie

750 000 zł99 m² 7 580,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

/Oferta zarezerwowana/ Twoja rodzina zazna tu przestrzeni i prywatności: skrajne mieszkanie w szeregowcu, blisko 100 m2 powierzchni. Zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

829 000 zł66 m² 12 560,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z elegancją. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, 3-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Grunwaldzka

Plewiska,wielkopolskie

5 600 000 zł1 450 m² 3 862,07 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji aktualne funkcjonujący hotel z 27 pokojami z restauracją na 160 os. wraz z częścią zieloną. Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

24 786 €6 885 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia magazyn o pow. 6 885 m2 zlokalizowany na południowy zachód od centrum Poznania, w Plewiskach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

8 464 €2 351 m² 3,60 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia pow. magazynowa 2 351m2 w parku magazynowym zlokalizowanym na południowy zachód od centrum Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

40 zł/m²30 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty najmu jest lokal biurowy położony w Plewiskach w centrum handlowy Nowy Rynek. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 30 mkw. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze. Wspólna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Oferta prywatna => bez pośredników i bez prowizji! Przytulny i funkcjonalny nowy segment z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części Poznania - Junikowo [główne atuty:] -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

38 zł/m²250 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest powierzchnia znajdujący się w nowoczesnym budynku biurowo-magazynowym w Plewiskach gmina Komorniki Przedmiotem najmu jest powierzchnia typu "open space" na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Plewiska,wielkopolskie

2 400 zł47 m² 51,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie z własnym tarasem i miejscem parkingowym w Plewiskach. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu jasnego i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

550 000 zł50 m² 11 066,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Black friday Specjalna cena obowiązująca do świąt. Cena obniżona o 9000zł. Plewiska - ul. Fabianowska 2 pokojowe mieszkanie z bajkowym ogródkiem ( wystawa wschodnia ) , salon z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Plewiska,wielkopolskie

899 999 zł94 m² 9 523,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

> promocja jesienna /9500 mkw! Polecamy na sprzedaż nową ofertę 1 domu w zabudowie bliźniaczej [ 2 lokale mieszkalne] położonego w cichej i spokojnej części Plewisk na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66 m znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

11 275 €1 978 m² 5,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia pow. magazynowa 1 978 m2 w parku biznesowo - magazynowym zlokalizowanym na południowy zachód od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

729 000 zł74 m² 9 866,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w cichej okolicy na osiedlu Słoneczne Tarasy w Plewiskach. To idealne miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dojazd

Plewiska,wielkopolskie

790 000 zł80 m² 9 922,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Rezerwacja Zapraszamy Państwa na dzień otwarty w czwartek 29.01.2026 w godzinach 15:00-18:00. Okazanie wyłącznie po uprzedniej rezerwacji telefonicznej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

485 000 zł44 m² 11 022,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nieruchomości Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz z najlepszymi specjalistami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kręta

Plewiska,wielkopolskie

896 000 zł1 120 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę atrakcyjnie położonej działki budowlanej w Plewiskach przy ul. Krętej. Plewiska wchodzą w skład aglomeracji poznańskiej, a sama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielarska

Plewiska,wielkopolskie

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, miejsce parkingowe, plewiska. Do zaoferowania przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

499 000 zł43 m² 11 524,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 43m świetna lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Bezkonkurencyjna lokalizacja przy węźle przesiadkowym Poznań - Junikowo - Szybka komunikacja samochodowa, autobusowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronne, bardzo ładnie wykończone mieszkanie o pow. ok. 76 m2. Jest to jedno z dwóch niezależnych mieszkań, w nowym budynku wolnostojącym. - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Prezentowana oferta jest ofertą prywatną / bez pośredników i bez prowizji! Przytulny i funkcjonalny dom z małym ogródkiem w atrakcyjnej zachodniej części Poznania [główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Strażewicza

Plewiska,wielkopolskie

869 000 zł98 m² 8 849,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czarna Droga

Plewiska,wielkopolskie

899 000 zł89 m² 10 107,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:111 m²

Nowoczesny szeregowiec z ogrodem Plewiska, ul. Czarna Droga Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny, dwupoziomowy szeregowiec o powierzchni 88,94 m , położony w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Miodowa

Plewiska,wielkopolskie

1 790 000 zł264 m² 6 780,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Zachęcamy do obejrzenia filmu prezentującego nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu znajdującego się w Plewiskach koło Poznania. Niespełna 20 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliowa

Plewiska,wielkopolskie

739 000 zł82 m² 8 983,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo - oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Mamy do zaoferowania dla rodziny, pary, singla mieszkanie dwupoziomowe 3 pokojowe (82,26m2) z balkonem, które znajduje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij