dowolna

Mieszkania przy lesie Plewiska - Anonse sprzedaży i wynajmu

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

218 000 zł57 m² 3 824,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam! Nowe 2-pokojowe mieszkanie na os.Zielarskim (Plewiska) w cenie 218 tyś. zł. Lokal ma pow. 57 m2(pełna własność z udziałem w gruncie) znajduje się na pierwszym piętrze. Składa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij