dowolna

Mieszkania na sprzedaż Plewiska - Oferty „sprzedam mieszkanie”

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

579 000 zł59 m² 9 813,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie o powierzchni 59,39 m , położone na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z 2018 roku na osiedlu Zielarskim w Plewiskach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szkolna

Plewiska,wielkopolskie

829 000 zł73 m² 11 356,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Uwaga! Dom, który może sprawić, że przestaniesz przeglądać inne ogłoszenia ? Przed Tobą segment, który ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia - i ani metra zmarnowanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Plewiska,wielkopolskie

818 000 zł76,60 m² 10 678 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 75 m , położony w spokojnej, zielonej i doskonale skomunikowanej części Poznania. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Plewiska,wielkopolskie

875 000 zł89,03 m² 9 828,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe 4 pokoje | 89 m2 | taras + balkon | Plewiska, os. Zielarskie Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m2, idealne dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe

Plewiska,wielkopolskie

519 000 zł58,40 m² 8 886 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej, na drugim piętrze budynku, w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Plewisk -.

Szczegóły ogłoszenia

588 000 zł46,90 m² 12 537,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w Plewiskach, w bezpośrednim sąsiedztwie Poznania. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

799 000 zł71,60 m² 11 159,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe lokale w Plewiskach | ogród 127 m | 4 pokoje | 2 miejsca postojowe Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej, położone w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

759 000 zł74,01 m² 10 255,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Ta oferta jest dla Ciebie. Twoje przyszłe M . Bezkompromisowa lokalizacja, osiedle umożliwia bardzo szybki praktycznie w każdym kierunku zarówno samochodem, jak i autobusem oraz tramwajem,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,50 m² 11 664,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania. Oryginalny układ mieszkania, oraz wysoki standard wykończenia - ta nieruchomość ma w sobie "to coś"!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

520 000 zł50,12 m² 10 375,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,12 m , położone na parterze budynku w zabudowie szeregowej przy ul. Tęczowej w Plewiskach. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,70 m² 7 861 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Plewiska | Szeregowiec z ogródkiem Na sprzedaż funkcjonalny lokal w zabudowie szeregowej, położony przy cichej, jednokierunkowej ulicy w Plewiskach. Nieruchomość z 2012 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł74,46 m² 11 670,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

To mieszkanie jest położone na kameralnym osiedlu (zaledwie 12 mieszkań) w Plewiskach pod Poznaniem. Jest to wewnętrzny szereg z własnym ogródkiem oraz dwoma miejscami postojowymi (naziemnymi).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Plewiska,wielkopolskie

599 000 zł74,37 m² 8 093 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujący zwolniony z 2% podatku pcc! 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim Plewiska, ulica Brzozowa Brzozowy Gaj, nowe osiedle o niskiej zabudowie, ciche i zielone miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Szałwiowa

Plewiska,wielkopolskie

460 000 zł38 m² 12 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone przy ul. Szałwiowej na pierwszym, ostatnim piętrze w budynku wielorodzinnym. Budynek położony jest na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66 m² 12 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z elegancją. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym, 3-pokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

779 000 zł71,60 m² 10 879,89 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Na sprzedaż nowoczesne lokale mieszkalne w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł71,90 m² 10 570,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Polecam 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku wybudowanym w 2019 roku. Świetna lokalizacja w Plewiskach przy ul. Jarzębinowej - na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

580 000 zł46,89 m² 12 369,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w podpoznańskich Plewiskach, w spokojnej i dobrze zorganizowanej okolicy. Lokalizacja zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł68,50 m² 11 664,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiosenna

Plewiska,wielkopolskie

690 000 zł86,40 m² 7 986,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w zabudowie szeregowej na pierwszym piętrze, położonej w Plewiskach na komercyjnym osiedlu. To wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

639 000 zł62,44 m² 10 233,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +3 km

620 000 zł66 m² 9 393,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, mam na imię Klaudia i jestem agentką nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki mojemu doświadczeniu pomagam moim klientom w przeprowadzeniu sprawnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +3 km

529 000 zł53,91 m² 9 812,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie o powierzchni 53,91 m w Komornikach przy ul. Cyprysowej. Poznaj szczegóły tej wyjątkowej oferty - to może być Twoje nowe miejsce do życia. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +3 km

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

mieszkanie 3 pokojowe o pow.61m2,położone na I-szynm piętrze w niskim bloku, z bakonem, 3 pokoje + jasna kuchnia +łazienka i spiżarnia w kuchni oraz garaż, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +3 km

Rynek pierwotny

499 000 zł66,31 m² 7 525,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 66,13 m , położony w spokojnej części podpoznańskich Komornik, z bardzo dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej oraz dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +3 km

495 000 zł52 m² 9 519,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Kto: kacper Bogacki   Co: 2 pokoje, oddzielna jasna kuchnia, ustawny salon z ekspozycją wschodnią, sypialnia, łazienka. Mieszkanie do remontu idealne do własnej aranżacji. Obligatoryjny.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +10 km

820 000 zł64,26 m² 12 760,66 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, podwyższony standard, bardzo duża loggia, garderoba Kto: kacper Bogacki Co: 3 pokoje, 2 wygodne sypialnie, garderoba (z możliwością aranżacji na 2 łazienkę, łazienka z wanną, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +10 km

990 000 zł64,99 m² 15 233,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania z ofertą pięknego mieszkania położonego w Poznaniu na Jeżycach przy ul. Szczepanowskiego 3 w budynku z 2021 roku. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +10 km

Rynek pierwotny

788 304 zł59,72 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Zadzwoń i zapytaj o inne nieruchomości lub o inne inwestycje. 0% prowizji. Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +10 km

Rynek pierwotny

403 383 zł31,27 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +10 km

Rynek pierwotny

560 250 zł41,50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Plewiska +10 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

879 000 zł82 m² 10 720 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 82m z ogródkiem na kameralnym osiedlu świetna lokalizacja! [ ~~ Najważniejsze informacje ~~ ] - Kameralne i przytulne, zamknięte osiedle 14 kompaktowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szkolna

Plewiska,wielkopolskie

769 000 zł72 m² 10 680,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oto wyjątkowa oferta nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, położony w urokliwych Plewiskach, przy ul. Szkolnej. Wybudowany w 2017 roku, o powierzchni około 73m2, stanowi doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

520 000 zł50 m² 10 375,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Północna

Plewiska,wielkopolskie

780 000 zł99 m² 7 862,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania, które łączy komfort, przestrzeń i świetną lokalizację. To idealna propozycja dla osób, które cenią spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

650 000 zł70 m² 9 232,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ofertę prowadzi: , tel. Nowe 70m w plewiskach Z ogromnym tarasem (14 m ) bez pcc i prowizji Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę nowego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plewiska,wielkopolskie

487 000 zł47 m² 10 450,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie 46,6 m2, 2 pokoje, plewiska k. Poznania Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 46,6 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zielarska

Plewiska,wielkopolskie

730 000 zł84 m² 8 711,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

M i E S Z K A N I E Jeśli szukasz miejsca, które daje komfort życia porównywalny z domem, ale bez dokładania sobie weekendowego etatu przy koszeniu trawy, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

849 000 zł66 m² 12 863,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

560 000 zł50 m² 11 168,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem - Poznań (plewiska), ul. Fabianowska Urocze, funkcjonalne i zadbane mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane w spokojnej i atrakcyjnej części.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij