dowolna

Mieszkania w centrum Plewiska - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam dwuletnie mieszkanie 2 pokojowe na Plewiskach przy ul. Miętowej. Mieszkanie o pow. 43m2 położone na II piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzozowa

Plewiska,wielkopolskie

216 000 zł28 m² 7 600,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj od zaraz W plewiskach 1 km od granicy poznania ul. Grunwaldzka. Wartością dodaną mieszkania jest możliwość przedłużenia umowy najmu Z obecnymi najmującymi. Mieszkanie jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Zachęcam do zakupu nowoczesnego domu szeregowego w Plewiskach na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu. Jest to skrajny szeregowiec z ogródkiem 89 m2 wybudowany 2013 roku, ale zamieszkały od 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

389 000 zł84 m² 4 642 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Poznań, plewiska, ul. Tęczowa dwupoziomowe mieszkanie o pow. 83,8mkw w budynku z 2007 roku wybudowanym przez Prebenę. Osiedle zamknięte. Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kminkowa

Plewiska,wielkopolskie

250 000 zł42 m² 5 952 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 w Plewiskach koło Poznania. Mieszkanie położone jest w szeregowcu na parterze z uroczym i zacisznym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

388 000 zł84 m² 4 608,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Poznaj swoje nowe wymarzone cztery kąty. Ciepłe i słoneczne mieszkanie, które już od wejścia urzeka swą wyjątkowością. Zlokalizowane jest pod Poznaniem w cichych, spokojnych, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

389 000 zł84 m² 4 642 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Poznań, plewiska, ul. Tęczowa dwupoziomowe mieszkanie o pow. 83,8mkw w budynku z 2007 roku wybudowanym przez Prebenę. Osiedle zamknięte. Mieszkanie 4 -pokojowe o następującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!Do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pokojowe na Plewiskach przy ul. Miętowej. Mieszkanie o pow. 43m2 położone na II piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kozłowskiego

Plewiska,wielkopolskie

199 000 zł30 m² 6 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Sprzedam bardzo ładną kawalerkę o pow. 30m2 położoną w podpoznańskich Plewiskach przy ul. Kozłowskiego. Kawalerka położona na I piętrze w dwupiętrowym budynku z 2014r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

270 000 zł54 m² 4 954,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Największa oferta rynku pierwotnego W wielkopolsce! ponad 50 inwestycji deweloperskich W poznaniu I okolicach W jednym miejscu! U nas W biurze : - zapoznasz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

335 000 zł82 m² 4 065,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Super promocja! mieszkanie 82 m2 W cenie 335 000 zł! dopłata MDM cena bazowa - 335 000 zł cena dla singla / pary - 301 500 zł cena dla rodziny z jednym dzieckiem - 284 750 zł cena dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

269 000 zł68 m² 3 955,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Super promocja! mieszkanie 68 m2 W cenie 269 000 zł! dopłata MDM cena bazowa - 269 000 zł cena dla singla / pary - 242 100 zł cena dla rodziny z jednym dzieckiem - 228 650 zł cena dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

350 000 zł74 m² 4 704,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

350 000 zł70 m² 4 992,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kminkowa

Plewiska,wielkopolskie

265 000 zł40 m² 6 608,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż ładne mieszkanie na pierwszym pietrze w bloku mieszkalnym w miejscowości Plewiska. Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na drzewa. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Plewiska,wielkopolskie

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w kompleksie nowych budynków zlokalizowanym w Plewiskach przy ul. Południowej. Plewiska to dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Oferta zarezerwowana!do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pokojowe na Plewiskach przy ul. Miętowej. Mieszkanie o pow. 43m2 położone na II piętrze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesienna

Plewiska,wielkopolskie

415 000 zł77 m² 5 389,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe z ogrodem położone w bliźniaku czterolokalowym z 2007 roku przy ul. Jesiennej w Plewiskach. Mieszkanie o powierzchni 77,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Południowa

Plewiska,wielkopolskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

299 000 zł99 m² 3 020,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję realizowaną w Plewiskach. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Południowa

Plewiska,wielkopolskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest 2 pokojowe mieszkanie położone w Plewiskach, na osiedlu Brzozowy Gaj. Do granicy Poznania ok. 1 km. Dogodna komunikacja do centrum miasta / szynobusem, autobusami, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

299 000 zł60 m² 4 961,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne, ciekawie zaaranżowane mieszkanie dla osób ceniących komfort, spokój - 60m2 z możliwością zaadaptowania poddasza 30m2. Otwarty pokój dzienny (ok.21m2), stanowiący centralny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

282 000 zł55 m² 5 127 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam do sprzedaży jasne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone w podpoznańskich Plewiskach. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 54,51 m + 2,71 m komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

290 000 zł55 m² 5 273 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

255 000 zł43 m² 5 889,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Polecam bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie w nowopowstałym kilku etapowym osiedlu w Plewiskach: poznań-Junikowo. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku dwupiętrowym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

355 000 zł82 m² 4 329,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam Bardzo Atrakcyjne, kilkuletnie dwupoziomowe mieszkanie 3-pokoje w Plewiskach Powierzchnia 82m2 dwa poziomy; mieszkanie usytuowane na 1-piętrze Nieruchomość zapewnia Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

349 000 zł106 m² 3 292,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - promocyjna cena na jeden środkowy szereg! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

350 000 zł74 m² 4 704,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż nową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Plewiskach w okolicach ulicy Fabianowskiej - ok 800 metrów od centrum Plewisk i niespełna 1500 metrów od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

325 000 zł74 m² 4 368,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tęczowa

Plewiska,wielkopolskie

370 000 zł93 m² 3 966,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Plewiska - ulica tęczowa - osiedle jednopiętrowych, szeregowych budynków z 2009 r. NA sprzedaż: bardzo ładnie wykończone mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 93,28m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jesienna

Plewiska,wielkopolskie

425 000 zł77 m² 5 519,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kozłowskiego

Plewiska,wielkopolskie

273 000 zł51 m² 5 329,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe gotowe do wprowadzenia, mieszkanie 51,22m2 znajdujące sie na pierwszym piętrze niskiego małego bloku z 2011 r na Plewiskach pomieszczenia: salon 23,55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

135 500 zł31 m² 4 370,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

_____________ multipunkt Nieruchomości oferuje: plewiska, miętowa, nowa kawalerka w stanie deweloperskim. Budynek, blok dwupiętrowy, świeżo oddany do użytku. Powierzchnia mieszkania 31m , parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miętowa

Plewiska,wielkopolskie

186 000 zł42 m² 4 397,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

_____________ multipunkt Nieruchomości oferuje: plewiska, miętowa, nowe dwupokojowe w stanie deweloperskim. Budynek, blok dwupiętrowy, świeżo oddany do użytku. Powierzchnia mieszkania 42m , parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

359 000 zł84 m² 4 273,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem oferty jest dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie położone w Plewiskach. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 84 m2! Mieszkanie usytuowane jest pierwszym piętrze w nowym (2005 r.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kminkowa

Plewiska,wielkopolskie

369 000 zł90 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Witam Serdecznie, sprzedaż bezpośrednia Zapraszam do oglądania mieszkania w postaci profesjonalnego filmu przedstawiającego rzeczywisty stan lokalu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

269 000 zł68 m² 3 944,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

315 000 zł72 m² 4 398,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Ostatnie na osiedlu mieszkanie deweloperskie z ogródkiem, niespełna 200 metrów od centrum plewisk > "nowy Rynek" , na którym można znaleźć pełną i rozbudowaną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

345 000 zł74 m² 4 637,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

269 000 zł68 m² 3 944,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij