dowolna

Nieruchomości Plewiska - Oferty sprzedaży nieruchomości

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

510 000 zł65 m² 7 810,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam nową ofertę sprzedaży lokalu w zabudowie szeregowej w Plewiskach. Lokal położony na parterze i piętrze z własnym ogródkiem, znajdujący się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jesienna

Plewiska,wielkopolskie

715 000 zł95 m² 7 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w samym środku Plewisk, przy ul. Jesiennej. Lokalizacja to jeden z największych atutów nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Północna

Plewiska,wielkopolskie

620 000 zł117 m² 5 316,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie 2 poziomowe w Plewiskach przy ul.Północnej o łącznej powierzchni 116,61m2. Mieszkanie z garażem. Mieszkanie znajduje się na I piętrze 1 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Plewiska,wielkopolskie

899 000 zł152 m² 5 914,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:401 m²

! oferta tylko U nas! Polecam na sprzedaż piękny dom wolnostojący w samym sercu Plewisk, z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Dom o bardzo przemyślanym i funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

440 000 zł1 089 m² 404,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plewiska - działka o pow. 1089 m2. Front o szerokości 40 m. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona pod aktywizację gospodarczą, pod budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

549 000 zł80 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Atrakcyjny I funkcjonalny dom Z ogródkiem W przystępnej cenie Polecamy dom na kameralnym, zamkniętym osiedlu położonym w atrakcyjnej lokalizacji na zachodniej granicy Poznania. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

549 000 zł80 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne I funkcjonalne mieszkanie Z ogródkiem W przystępnej cenie Polecamy mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu położonym w atrakcyjnej lokalizacji na zachodniej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Północna

Plewiska,wielkopolskie

630 000 zł117 m² 5 402,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

444 900 zł80 m² 5 561 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

649 000 zł96 m² 6 760,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy na sprzedaż nową ofertę 1 domu w zabudowie bliźniaczej [ ostatni lokal mieszkalny] położonego w cichej i spokojnej części Plewisk na kameralnym, zamkniętym mikroosiedlu 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Plewiska,wielkopolskie

649 000 zł96 m² 6 760,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Polecamy na sprzedaż nową ofertę 1 lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej [ ostatnia sztuka] położonego w cichej i spokojnej części Plewisk na kameralnym, zamkniętym mikroosiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam do kupna mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na Osiedlu Brzozowy Gaj w Plewiskach. Lokal znajduje się na drugim piętrze w niskim, kilkuletnim bloku. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

325 000 zł43 m² 7 488,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w Plewiskach. Budynki powstają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

799 999 zł132 m² 6 060,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Polecamy na sprzedaż ładny bardzo przestronny dwupoziomowy apartament położony w atrakcyjnej, cichej i spokojnej części Plewisk - przy. ul. Fabianowskiej w 4 rodzinnej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

545 000 zł91 m² 5 962,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

545 000 zł91 m² 5 962,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Plewiska,wielkopolskie

469 000 zł74 m² 6 348,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Poszukujesz nieruchomości dostępnej od zaraz? Kompaktowego mieszkania, które jednocześnie da namiastkę domu? W takim razie zapraszam Cię do Plewisk. Ta miejscowość znana jest z tego, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fabianowska

Plewiska,wielkopolskie

599 000 zł96 m² 6 239,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Polecamy na sprzedaż nową ofertę 2 domów w zabudowie bliźniaczej [ lokale mieszkalne] położonych w cichej i spokojnej części Plewisk na kameralnym, zamkniętym mikroosiedlu 4 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plewiska,wielkopolskie

329 000 zł44 m² 7 518 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bazyliowej w spokojnej części poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

419 900 zł80 m² 5 249 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

464 900 zł80 m² 5 186 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

325 000 zł44 m² 7 420,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

480 000 zł67 m² 7 205,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, os. Brzozowy Gaj, plewiska. Atuty: gustownie urządzone nowoczesne mieszkanie, w całości urządzone według projektu wykonanego przez architekta wnętrz. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Grunwaldzka

Plewiska,wielkopolskie

639 999 zł122 m² 5 245,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Okazja-Polecam na sprzedaż wyjątkową ofertę bliźniaka [ w ofercie prawa połówka] z możliwością wydzielenia w pełni niezależnej kawalerki/małego mieszkania dwupokojowego, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:275 m²

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Polecam do kupna lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej w Plewiskach. Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

579 215 zł121 m² 4 786,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

- oferta developerska - -kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Oferujemy na sprzedaż duże domy w zabudowie szeregowej z garażem w Plewiskach, tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

596 933 zł126 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

- oferta developerska - -kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Oferujemy na sprzedaż duże domy w zabudowie szeregowej z garażem. Lokal są gotowe do odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

596 933 zł126 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

- oferta developerska - -kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Oferujemy na sprzedaż duże domy w zabudowie szeregowej z garażem. Szeregi powstają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

640 000 zł140 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:275 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

530 000 zł91 m² 5 798,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

325 000 zł44 m² 7 420,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

579 215 zł121 m² 4 786,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

530 000 zł91 m² 5 798,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

325 000 zł43 m² 7 488,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kminkowa

Plewiska,wielkopolskie

596 933 zł126 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu szeregowca zlokalizowanego na zamkniętym osiedlu w Plewiskach przy ul. Grunwaldzkiej. Na powierzchni 125,67 m2 znajdują się trzy kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Plewiska,wielkopolskie

269 000 zł40 m² 6 731,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Plewiska ul. Podgórna 40, kawalerka z antresolą i miejscem parkingowym. Nieruchomość jest w pełni wyposażona w sprzęt agd! Jeśli choć przez moment marzyłeś o ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podgórna

Plewiska,wielkopolskie

269 000 zł40 m² 6 731,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

820 000 zł143 m² 5 738,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Rezerwacja! Polecam skrajny segment w zabudowie szeregowej z dużą działką 675 mkw. w Plewiskach koło Poznania. Dom z 2000 r., w pełni wykończony, funkcjonalnie zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podgórna

Plewiska,wielkopolskie

274 000 zł40 m² 6 856,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna